ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Wizyta uczniów z Lubiszyna

 

 

 

W dniu 25.09 w ramach promocji szkoły w środowisku lokalnym naszą szkołę odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej z Lubiszyna z klas siódmych i ósmych. Nasi goście zostali zapoznani z ofertą edukacyjną i bazą dydaktyczną ZSTiO. Po zwiedzeniu szkoły i obiektów do niej należących uczniowie uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Były to zajęcia w laboratoriach chemicznych i informatycznych. Uczniowie zapoznali się z pracą w laboratorium chemicznym. Pod czujnym okiem uczniów z klasy 405T wykonali współmierność kolby z pipetą oraz zobaczyli ciekawy pokaz doświadczeń. Opiekunem grupy była Pani Agnieszka Smolińska.

W gabinecie 53 odbyły się zajęcia z Panem Sławomirem Wroniakiem podczas których uczniowie mogli zaprogramować robota Photona, programować blokowo i drukować ręcznie w 3D.

Mamy nadzieję, że tak inna forma prezentacji tego co robią uczniowie ZSTiO była ciekawa dla naszych gości.