ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Przedszkolaki w ZSTiO

 

 

Przedszkolaki w ZSTiO m8 października w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących gościliśmy grupę starszaków wraz z opiekunami z Przedszkola Miejskiego nr 19, im. J. Brzechwy. Na początku swojej wizyty dzieci miały okazję zobaczyć musztrę kadetów z klas pierwszych. Dzieci zadawały bardzo dużo pytań i były ciekawe jak to jest być kadetem?

Głównym powodem wizyty przedszkolaków, było wzięcie udziału w karaoke pieśni patriotycznych, organizowanym z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas śpiewania wszystkie brały czynny udział i świetnie się bawiły. Przedszkolaki zwiedziły równie z laboratoria chemiczne i pracownie informatyczną. Wychodząc wszystkie dzieci i opiekunowie byli bardzo zadowoleni z wizyty w ZSTiO.