ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Światowy Dziań AIDS

 

 

AIDS m3 grudnia wspólnie z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną zorganizowaliśmy obchody Światowego Dnia AIDS, na które zaprosiliśmy uczniów i nauczycieli z gorzowskich szkół („Elektryka”, „Gastronomika”, „Odzieżówki” i „ALMS”). Uczniowie dowiedzieli się ważnych informacji na temat HIV i AIDS, wzięli udział w mini konkursie z nagrodą ufundowaną przez WSSE. Najważniejszym punktem było przedstawienie pt. „Loteria”, w którym zagrali: Dominika Szadna z 108lo, Wiktoria Grzeszak z 202t i Natan Boguszewski ze 108lo. śpiew: Milena Majewska Kinga Dudzik Ada Gronczewska Paulina Michalak Katarzyna Tarkowska/klasa 105t

Prowadzenie: Lilianna Piątek i Jakub Wocal z 205t akompaniament: Norbert Święconek z 202t scenografia: Ewa Jamróz, Kasia Burzyńska i Natalia Karakicz z 305t. Na zakończenie spotkania prowadzący wylosowali nagrody - niespodzianki dla 15 uczestników. Nasi goście bardzo wysoko ocenili organizację imprezy oraz  przedstawienie „Loteria”.

 organizacja: Lidia Janczak, Katarzyna Kowal