ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Kajetan Dziedzic został stypendystą Marszałek Województwa Pani Elżbiety Anny Polak.

male stypW środę 29.01.2019 w zielonogórskiej Palmiarni odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Lubuskiego. Stypendia zostały przyznane 87 uczniom województwa lubuskiego w 3 kategoriach – naukowej, twórczej i artystycznej. Kajetan otrzymał stypendium w kategorii naukowej za m. in. uzyskanie tytułu laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, do której był przygotowany przez Pana Roberta Suchockiego. Mamy nadzieję, że tak prestiżowe wyróżnienie zmotywuję stypendystę do dalszej wytężonej pracy a wsparcie finansowe pomoże w realizacji pasji naukowych i marzeń. Serdeczne gratulację.

1

1

1

1