ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konkurs Astronomiczny

 

 

Konkurs astronomiczny m4 marca w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie odbył się Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla szkół średnich z województwa lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowała Julia Kuryłowicz z klasy 103t, której praca została wytypowana do zaprezentowania na Wojewódzkim Młodzieżowym Seminarium Astronomiczno - Astronautycznym. Zasadą konkursu jest, że wygrywały osoby z dwóch pierwszych miejsc, a dwie kolejne jechały na Ogólnopolskie Seminarium do Grudziądza w charakterze osób towarzyszących. Julia jako piąta uczestniczka została wyróżniona za najciekawsze przemówienie. Opiekunem naszej uczennicy jest pani Izabela Michalska, nauczycielka fizyki. Gratulujemy!