ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Finał konkursu matematycznego im. gen. S.Kaliskiego

 

 

Konkurs WAT mW dniu 15.03 w Warszawie na Wojskowej Akademii Technicznej odbył się finał konkursu matematycznego im. gen S. Kaliskiego. Naszą szkołę reprezentowali Dorian Adaszyński i Michał Kruszankin, uczniowie klas 305T i 405T. Nauczycielkami matematyki są p. Beata Duplicka i p. Jolanta Korpusińska, a opiekunem w czasie wyjazdu był Krzysztof Dąbrowski.

Konkurs matematyczny ma już blisko 10 letnią tradycję, gromadzi uczniów ze szkół całej Polski. W tym roku do finału, który poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, zakwalifikowało się blisko 100 uczniów. Wyniki naszych uczniów (uplasowali się w połowie stawki) uznać należy za bardzo dobry.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Rodzicom za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.

 

Krzysztof Dąbrowski