ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konkurs na plakat „Wyraź swoje emocje” rozstrzygnięty!!!

 

 

PlakatWojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. ogłosił wyniki Wojewódzkiego Konkursu na najciekawszy plakat z zakresu profilaktyki stresu „Wyraź swoje emocje”. Konkurs ogłoszony został przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu województwa lubuskiego nadesłali 62 prace, z których 49 spełniły wymogi regulaminu. Prace zostały wykonane różnymi technikami – rysunek, malarstwo, kolaż. Ostatecznie Komisja Konkursowa przyznała po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca oraz trzy wyróżnienia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wśród laureatów znalazły się uczennice z naszej Szkoły. I miejsce zajęła Klaudia Szymaniak z klasy 1b/5t a III miejsce należy do Aleksandry Chłopeckiej z klasy 1b/4lo. Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Edyty Gazdeckiej za opiekę merytoryczną i korektę prac.

 

plakat_2_m.jpg   plakat_1_m.jpg

       Praca Klaudii Szymaniak                  Praca Aleksandry Chłopeckiej

 organizacja: p. L. Janczak