ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Dzień Otwarty 2022

 

 

DOW sobotę 9 kwietnia w ramach Dnia Otwartego społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w pięknie udekorowanej Szkole przywitała tłumnie przybyłych gości. Wszystkie prezentacje i pokazy zorganizowane z myślą o uczniach szkół podstawowych, wzbudziły ogromne zainteresowanie. Pytań o specjalności, kierunki nauczania i innowacje pedagogiczne było bardzo dużo. Tu specjalne podziękowania należą się wychowawcom i uczniom, którzy ochoczo i z zaangażowaniem opowiadali o swoich kierunkach. Otworzyli się na przyszłych absolwentów i ich rodziców nauczyciele pracowni: informatycznych, chemicznych i mundurowych. 

Nie byłoby tak efektownie bez wsparcia instytucji współpracujących ze szkołą: Wojsko Polskie, Policja, Straż Graniczna, Krajowa Administracja Celno – Skarbowa.

To wszystko i wiele więcej czeka was - uczniów szkół podstawowych - juz od września i dlatego już dziś zapraszamy do rekrutacji i wyboru „Chemika” jako szkoły średniej.