ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Podsumowanie Dnia Ziemi w ZSTiO

 

 

Dzien Ziemi m22 kwietnia 2022 roku świętowaliśmy w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Dzień Ziemi. Celem corocznej akcji jest promowanie ochrony środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą. Ubrani na zielono, z pięknymi kotylionami wykonanymi przez uczniów klas pierwszych obchodziliśmy to wyjątkowe międzynarodowe święto.

Na 3 godzinie lekcyjnej w auli odbył się quiz matematyczno-przyrodniczy, w którym wzięli udział uczniowie klas I-II liceum i technikum. Na 4 godzinie lekcyjnej podsumowano konkurs plastyczny pt. „Zainwestuj w naszą planetę”. Jednak najlepsze zostało na koniec, a mianowicie na długiej przerwie odbył się challenge na najlepszy pomysł na zamiennik plecaka szkolnego. Dziękujemy za wspólną zabawę i pamiętajmy, że każdy z nas jest mieszkańcem Ziemi i odpowiada za utrzymanie dobrostanu błękitnej planety.

 

Przedstawiamy wyniki konkursów:

Quiz matematyczno-przyrodniczy

Miejsce I – klasa 1a/5T

Miejsce II – klasa 2b/4LO

Miejsce III – klasa 2d/5T

Konkurs plastyczny „Zainwestuj w naszą planetę”

Miejsce I – Klaudia Szymaniak (1b/5T)

Miejsce II – Zuzanna Olejniczak (2b/4LO)

Miejsce III – Nikola Jabłońska (1c/4LO)

Konkurs na zamiennik plecaka

Miejsce I – klasa 2b/4LO (lodówka)

Miejsce II - klasa 2a/4LO (szafa)

Miejsce III – klasa 3a/4LO (łóżko)

Gratulujemy!