ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Pożegnanie maturzystów

 

 

Zakonczenie mI stało się ! Dnia 29 kwietnia  nasi drodzy maturzyści opuścili szkolne mury, aby udać się w długą drogę swojego nowego życia. Najpierw oczywiście matura i silne emocje związane z egzaminami, potem kolejne wybory. Prowadzące uroczystość zacytowały słowa wybitnego polskiego poety - Zbigniewa Herberta.  Radził nam: Idź wyprostowany wśród tych, co na kolanach. Bądź odważny, gdy rozum zawodzi. Bądź wierny. idź! Niech ta myśl otworzy Wam oczy, by moment Waszego pożegnania ze Szkołą stał się ważną przepustką do kolejnego etapu - do rozumnego, dobrego, wartościowego życia.

Uczniowie  z klas 3a LO, 3b LO, 402 T, 403 T, 404 T, 405 T odebrali z rąk wychowawców i Dyrekcji Szkoły świadectwa promocyjne, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność w PCK i  HDK, Krzyże Kadetów oraz puchary za osiągnięcia sportowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy spełnień i sukcesów oraz trzymamy kciuki na egzaminach. Powodzenia!

Beata Haryszyn