ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Pokoleniowy most – czyli od juniora do seniora

 

 

poradniaW ramach projektu: „Pokoleniowy most – czyli od juniora do seniora” działa specjalistyczna poradnia rodzinna, której usługi skierowane są do gorzowian, korzystających z pomocy społecznej,  ze świadczeń z pomocy społecznej lub kwalifikujących się do objęcia wsparciem pomocy społecznej, a także osób planujących sprawować lub sprawujących pieczę zastępczą. Formy pomocy: poradnictwo psychologa lub terapeuty rodzinnego, mediacje, warsztaty kompetencji wychowawczych. Wsparcie jest bezpłatne.

Projekt „Pokoleniowy most – czyli od juniora do seniora” dofinansowany jest z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 Działanie 7.5. Usługi społeczne.

Poradnia - plakat

Harmonogram pracy poradni