ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konsultacje Rady Dzieci i Młodzieży

 

 

Rada mReprezentacja uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uczestniczyła w konsultacjach zorganizowanych przez Radę Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki. W takcie spotkania poruszone zostały ważne tematy, m.in.: polska szkoła XXI wieku, zdrowie psychiczne uczniów, korzystanie z telefonów komórkowych w szkole, tworzenie Rad Dzieci i Młodzieży w środowiskach lokalnych uczniów. Interesująca dyskusja zaowocowała ciekawymi propozycjami rozwiązań omawianych problemów.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących reprezentowali: Izabela Doktór (4c/5T), Lena Sołowińska (4c/5T), Paweł Stankiewicz (4c/5T), Bartłomiej Śmiechowicz (4c/5T), Szymon Gospodarek (4c/4T), Magdalena Grzelczak (4c/4T), Kornelia Witkowska (4d/5T).