ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Klas Wojskowych w strzelectwie Sportowym o puchar Szefa Ośrodka Zamiejscowego Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Zielonej Górze.

 

Zawody mMistrzostwa Województwa Lubuskiego kadetów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych, Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz CyberMil w strzelectwie sportowym o puchar Szefa Ośrodka Zamiejscowego Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Zielonej Górze odbyły się w poniedziałek siódmego listopada na strzelnicy Zarządu Regionalnego Ligi Obrony Kraju w Gorzowie Wlkp.

Ogromny sukces w mistrzostwach odniosła reprezentacja ZSTiO w składzie: Kinga Grzelak, Wiktoria Dacko i Ivan Koshyk. Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce. Indywidualnie pierwsze miejsce wywalczył Ivan Koshyk, druga na podium była Kinga Grzelak. GRATULUJEMY!