ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Przedstawiciele US Army na uroczystości rozpoczęciu roku szkolnego

 

 

IMG 3534Dnia 1go września w ZSTiO oficjalnie zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. W tym roku grono zaproszonych gości ze współpracujących jednostek wojskowych, policji i straży granicznej, osób reprezentujących władze miasta etc,  objęło także przedstawicieli armii Stanów Zjednoczonych. Swoją obecnością zaszczycili nas LTC Patrick Reardon pełniący obowiązki dowódcy stacjonującego w Skwierzynie 64go Batalionu Wsparcia Brygady wraz CSM Felipe Pinero. Niebawem odbędzie się spotkanie organizacyjne podczas którego zaplanujemy wspólne działania. Nie możemy się już doczekać!

 

On the 1st of September we officially inaugurated the new schoolyear. This year, the group of invited guests from  the cooperating military units, Border Guard, Police and city hall officials included also the repersentatives of the US Army. We were honored by the presence of LTC Patrick Reardon, the commander of 64th BSB, currently stationed in Skwierzyna, along with CSM Felipe Pinero. Soon, the organizational meeting will be held, during which a detailed plan of activities will be discussed. We are looking forward to the activities!

 

Wojciech Kozłowski