ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie Hour of Code 2017.

hour-of-code-logoBardzo serdecznie chcę podziękować wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w godzinie kodowania. W rywalizacji uczestniczyło 51 osób ze wszystkich typów szkół. Zwycięska drużyna wykonała dziesięć zadań w 58 minut skracając swą godzinę kodowania o dwie minuty. Należy nadmienić, iż pozostałe cztery drużyny miały czas poniżej 70 minut. Nagrodę główną w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów Empik otrzymali:

Patryk Błachowiak

Tomasz Ambrożewicz

Łukasz Kanigowski.

Wszystkie wyniki znajdują się tu.

GALERIA Z ZAJĘĆ.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji i przeprowadzenie zajęć:

Pani Magdalenie Tomaszewskiej – Wroniak, Pani Katarzynie Żukowskiej, Pani Indze Szramskiej, Pani Ewie Gabryliszyn, Panu Pawłowi Chaszczewskiem.

Szczególne podziękowania dla Kajetana Dziedzica za pomoc w przygotowaniu, testowaniu materiałów i organizacji ćwiczeń.

Mama nadzieję, że za rok znów się spotkamy.