ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Zawodowcy 2.0

Stypendium naukowe

 

 

zawodowcy 250

W ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0 uczestnicy mogą otrzymać stypendium. Wszystkie szczegóły znajdują się w dokumencie zamieszczonym poniżej.

Regulamin stypendium TU zawodowcy

 

 


Odsłony: 44

Zajęcia projektowe w GOT w Stanowicach

46470578 449218262272710 402429884355313664 n

Odsłony: 20

Czytaj więcej: Zajęcia projektowe w GOT w Stanowicach

Pierwsi stażyści w ramach projektu Zawodowcy 2.0.

W czasie wakacji po roku szkolnym 2017/2018 15 uczniów Technikum nr 6 odbyło staże w zawodach, w których się kształcą. Było to 8 osób z kierunków chemicznych(technik analityk i technik ochrony środowiska) i informatycznych (technik informatyk). Mamy nadzieję, że doświadczenie jakiego nabyli w czasie staży będzie owocować w kształceniu zawodowym.

Odsłony: 43

Czytaj więcej: Pierwsi stażyści w ramach projektu Zawodowcy 2.0.

Byliśmy na Festiwalu Nauki na AWF.

W czwartek 18 października w ramach promocji projektu Zawodowcy 2.0 w Gorzowie uczniowie technikum prezentowali ciekawski naukowe z zawodów, których się uczą. Przedmioty chemiczne prezentowali Ewelina Prętka i Kacper Mączyński z klasy 305 t po opieka Pań Katarzyny Żukowskiej i Moniki Kurzawińskiej. Chemicy przedstawili między innymi to jak zachowuje się masa nienewtonowska, sztuczny śnieg czy płynną lawę. Zaś informatyków prezentowali uczniowie klasy 304 t Łukasz Kanigowski i Kajetan Dziedzic pod opieką Pana Sławomira Wroniaka. Odwiedzający stoisko mogli zobaczyć działanie wózków samojezdnych poruszających się po linii, tańczące roboty Otto plus zbudowane w oparciu o mikrokontrolery Arduino i wykorzystać moc swojej dłoni w zapalaniu światła. Ideą prezentacji zawodów było poprzez zabawę do nauki. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom uczestniczącym w pokazach za zaangażowanie i poświęcony czas.

ZAPRASZAMY DO GALERII.

 

Odsłony: 64

Warsztaty: Profesjonalna Fotografia

zawo

Interesujesz się fotografią? Marzysz o karierze freelancera fotografa? A może chcesz po prostu robić dobre zdjęcia? Przyjdź na warsztaty i czerp z doświadczeń Sebastiana Przybylskiego, fotografa i aktora, który już po raz kolejny będzie się dzielił swoją wiedzą z uczniami gorzowskich szkół zawodowych w ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0 współfinansowanego z funduszy unijnych.

więcej informacji na FB>>>

Odsłony: 41

Podkategorie

  • Promocja

    zawodowcy 2.0 panorama

    MATERIAŁY PROMOCYJNE DO PROJEKTU.

    Liczba artykułów:
    5