ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Zawodowcy 2.0

Kolejna dostawa sprzętu w ramach Projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0

Dziś otrzymaliśmi kolejną częś sprzętu do realizacji Start-upu "Programowanie robotów". Są to między innymi roboty Edison, ładowarki i akumualatory i maty edukacyjne.

1

1

1

Odsłony: 129

Czytaj więcej: Kolejna dostawa sprzętu w ramach Projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0

Gala Zawodowców 2.0 ponownie zwycięska

galazawo 26lutego 2019 r. w Filharmonii została zorganizowana Gala Zawodowców 2.0, która miała na celu podsumowanie kończącego się roku pracy projektu Zawodowcy w Gorzowie. Cała impreza odbyła się pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Dlatego też na Gali Zawodowców gośćmi byli władze miasta oraz współpracujący z projektem przedstawiciele instytucji społeczno-gospodarczych, sponsorzy, a także gimnazjaliści i uczniowie ósmych klas szkół podstawowych. Mieli oni okazję zapoznać się z efektami projektu oraz zobaczyć pokaz umiejętności prezentowany przez uczniów podczas Zawodowego Talent Show. W konkursie brały udział zespoły z jedenastu gorzowskich szkół tj. Z S Ti O , Liceum Plastycznego, Zespołu Szkół nr 12, Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Elektrycznych, Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Odzieżowych, Zespołu Szkół Ogrodniczych, Zespołu szkół nr 1 Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Odsłony: 192

Czytaj więcej: Gala Zawodowców 2.0 ponownie zwycięska

Startup Stacja pomiaru jakości powietrza.

Od października 2018 prowadzone są zajęcia z programowania i tworzenia stacji pomiaru powietrza. Uczestniczy w nich 8 uczniów Technikum nr 6 z ZSTiO. W ramach zajęć uczniowie poznają podstawy języka C++ i programują mikrokontroler Arduino w środowisku IDE. Dodatkowo zajmują się drukiem 3D i tworzeń źródeł zasilania prądu stałego. W grudniu zostaliśmy doposażeni w drukarkę 3D.

1

Odsłony: 206

Czytaj więcej: Startup Stacja pomiaru jakości powietrza.

Fotorelacja z Gali Zawodowcy w Gorzowie 2.0

Odsłony: 185

Startup Programowanie robotów .

Od października 2018 prowadzone są zajęcia z programowania robotów. Uczestniczy w nich 8 uczniów Technikum nr 6 z ZSTiO. W ramach zajęć uczniowie poznają podstawy języka Python i programują roboty Edison. W grudniu zostaliśmy doposażeni w projektor multimedialny, szafę do ładowania i przechowywania laptopów i 9 laptopów.

1

Odsłony: 190

Czytaj więcej: Startup Programowanie robotów .

Podkategorie

  • Promocja

    zawodowcy 2.0 panorama

    MATERIAŁY PROMOCYJNE DO PROJEKTU.

    Liczba artykułów:
    5