ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Ciężka praca w Budapeszcie

 

 

Buda mPoczątek tygodnia w Budapeszcie to intensywna praca. Poczuliśmy się jak prawdziwi mieszkańcy tego miasta. Wraz z Budapeszteńczykami jeździmy metrem, autobusami, tramwajami i z samego rana pospiesznie przemierzamy ulice, aby zdążyć na czas do swoich miejsc pracy. Informatycy poznają tajniki tworzenia animacji rysunkowej, pixelowej, używając przy tym profesjonalnych programów takich jak: Stopmotion, Dragonframe, Photoshop, czy Cupcut. Kształtują nam się nieźli fachowcy - Disney i Pixar czeka!!!
Analitycy i ochrona środowiska tradycyjnie doskonalili się w metodach miareczkowych, wykorzystywanych w pracowniach analizy instrumentalnej. Badali również lepkość substancji organicznych za pomocą profesjonalnej aparatury. Dodatkową atrakcją była praca z uczniami węgierskiej szkoły o podobnym profilu do naszej. Praca w tandemach, z użyciem języka angielskiego, to rzeczywiście edukacyjna wartość dodana. Mamy nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy :)

Animacje utworzone przez uczniów z klas informatycznych:

film   film

Pozdrawiamy!!!