ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Wizyta praktykantów w firmie EGIS

 

 

EGIS mWiosenny, rześki poranek w Budapeszcie zmobilizował grupę 16 osób z klas ochrony środowiska i technika analityka do wizyty w firmie farmaceutycznej EGIS, produkującej min. suplement diety Biovital. Wizytę tę zorganizowała nam szkoła węgierska, w której młodzież ZSTiO odbywa praktyki.

Niezwykle interesujące przeżycia towarzyszyły tej wizycie. Imponujący widok budynków o charakterze industrial um zachęcił nas do zwiedzania tego zakładu. Na miejscu przywitanie nas bardzo serdecznie i zaproszono do sali multimedialnej, w której obejrzeliśmy film w technologii 3D, obrazujące całą linię produkcyjną firmy EGIS. Potem mogliśmy zapoznać się z historią oraz teraźniejszością przedsiębiorstwa przy użyciu zdalnych monitorów. Uczniowie mogli również wykonać eksperymenty, rozwiązać quizy z wiedzy chemicznej oraz samodzielnie zapakować krem do metalowej tutki i zabrać ją jako pamiątkę.

Pozdrawiamy!!!