ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Nowe szanse z Erasmus+

 

 

W roku 2022 nasza szkoła aplikowała w programie Erasmus+ o dofinansowanie projektu "Nowe szanse z Erasmus+". Czekaliśmy cierpliwie aż projekt zostanie oceniony pozytywnie i otrzyma dofinansowanie. Udało się! Dofinansowanie projektu przyznane zostało z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, dzięki któremu 30 naszych uczniów z klas IV Technikum mogło odbyć miesięczne praktyki zagraniczne w firmach węgierskich. Wyruszyliśmy 3.04.2024, pełni obaw, czy sobie poradzimy, ale również bardzo podekscytowani możliwościami rozwoju, które czekały na nas na Węgrzech.

Mamy nadzieje, że uważnie śledziliście stronę internetową szkoły oraz szkolne media społecznościowe, gdzie każdego dnia nasze opiekunki umieszczały informacje gdzie byliśmy, co robiliśmy i czego się uczyliśmy. Zbieraliśmy nowe doświadczenia i nabywaliśmy nowe umiejętności i nawet nie wiedzieliśmy kiedy minęły nam 4 tygodnie. Wróciliśmy do domów podekscytowani całym przedsięwzięciem i możliwościami, jakie oferuje nam Unia Europejska.

Obecnie jesteśmy na etapie podsumowań projektu, dzielenia się z Wami zdobytym doświadczeniem oraz wrażeniami z pobytu w Budapeszcie.

Zerknijcie na krótkie prezentacje, w których jeszcze raz chcielibyśmy opowiedzieć Wam czego nauczyliśmy się podczas 4 tygodni zajęć praktycznych, oraz pokazać Wam przepiękną stolicę Węgier!

CO ROBILIŚMY W WOLNYM CZASIE

PREZENTACJA - IT technician edition 

PREZENTACJA - Technical analists

Opracowanie: uczestnicy projektu