W sobotę 11 kwietnia w ramach Dnia Otwartego społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przywitała tłumnie przybyłych gości. Wszystkie prezentacje i pokazy zorganizowane z myślą o uczniach szkół podstawowych, wzbudziły ogromne zainteresowanie. Pytań o specjalności i kierunki nauczania było bardzo dużo. Tu specjalne podziękowania należą się wychowawcom i uczniom, którzy ochoczo i z zaangażowaniem opowiadali o swoich kierunkach.
Nie byłoby tak efektownie bez wsparcia instytucji współpracujących ze szkołą: Wojsko Polskie, Policja, Straż Graniczna, Krajowa Administracja Celno – Skarbowa, Państwowa Straż Pożarna.
To wszystko i wiele więcej czeka was - absolwentów szkół podstawowych - juz od września i dlatego już dziś zapraszamy do rekrutacji i wyboru „Chemika” jako szkoły średniej.