17 kwietnia klasy 1eT, 2eT, 3eT uczestniczyły wraz z opiekunami w Wojskowych Targach Służby i Pracy w Nowej Soli. Uczniowie mogli tam uzyskać niezbędne informacje dotyczące uczelni wojskowych i pracy w wojsku. Zobaczyli nowoczesne sprzęty wojskowe. Mogli wykonać bezpłatne badanie glukozy we krwi oraz badanie przepływu i objętości płuc. Dzień upłynął bardzo szybko obfitował w niezmiernie interesujące spotkania i rozmowy.