W dniu 13.04.2026 zaproszenie przyjął Pan Waldemar Nowicki Pełnomocnik Dziekana Wydziału Chemii UAM ds. prowadzenia Klas Akademickich, wykładowca z pasją a także Absolwent naszego CHEMIKA. Klasy technik analityk i technik ochrony środowiska miały przyjemność posłuchać wykładu dotyczącego magnetyzmu związków chemicznych a także przekonać się, że masa może być ujemna. Następnie znalazł się czas na zwiedzanie laboratoriów i wspominanie ciekawych lat spędzonych u nas w szkole.
Dziękujemy za dotychczasową współpracę i już nie możemy się doczekać kolejnych wtorkowych zajęć na UAM w Poznaniu.
Opracowała: Katarzyna Żukowska