We wtorek 21 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się uroczystość podsumowania Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej oraz Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w strzelectwie sportowym.
Reprezentacja dziewcząt z naszej Szkoły w składzie: Helena Sulikowska 1et, Gaja Klejbach 3et oraz Julia Słomińska 3at zajęła pierwsze miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w strzelectwie sportowym. W Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej Gaja Klejbach zdobyła II miejsce indywidualnie w konkurencji „Karabinek sportowy”.