24 kwietnia 2026 roku w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów ZSTiO. Na uroczystości nie zabrakło zaproszonych gości oraz dumnych rodziców i nauczycieli. Były podziękowania, gratulacje, łzy wzruszenia i mnóstwo uśmiechu. Uczniowie odebrali świadectwa maturalne, nagrody za osiągnięcia edukacyjne, sportowe, działalność na rzecz szkoły oraz w Klubie Honorowych Dawców Krwi. Na koniec uroczystości maturzyści otrzymali życzenia wysokich wyników na egzaminie dojrzałości, wielu sukcesów, realizacji planów i spełnienia marzeń.