ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Druga wizyta US Army

 

 

Amerykanie mW dniu 5.11. po raz kolejny gościliśmy amerykańskich żołnierzy. Była to pierwsza z cyklu zaplanowanych wizyt, podczas której realizowaliśmy założenia projektu współpracy między naszą szkołą a jednostką US Army stacjonującą w Skwierzynie. Realizowane zajęcia objęły dwa rodzaje szkoleń. Pierwszy zespół wziął udział w ćwiczeniach w laboratorium chemicznym. Tematem lekcji był proces technologiczny produkcji aspiryny. Drugi zespół zaangażował  się w lekcje języka angielskiego z klasami 402T, 303T i 1a/b-3LO. Zajęcia w laboratorium przygotowały p. Agnieszka Smolińska i p. Joanna Łazowska z klasą 405T. Dyskusje panelowe nadzorowali p. Agnieszka Iwińska i p. Wojciech Kozłowski. Ogromne podziękowania dla p. kpt Allen, p. Garci'i, panów Himilspach'a i Canasa oraz p. Marty Śmiech!

 

On the 5th of November we hosted a group of American soldiers. It was the first visit in a planned cycle of activities designed to develop a cooperation project between ZSTiO and the American unit stationed in Skwierzyna. The event included two kinds of training. The first team participated in lab exercises the topic of which was the production process of aspirin. The lessons were prepared by Mrs. Agnieszka Smolińska and Mrs. Joanna Łazowska with the military/Chemical Analysis students. The second team took part in English classes with the military/IT, Police and Environmental Science students. The discussion panels were supervised by Mrs. Agnieszka Iwińska and Mr. Wojciech Kozłowski. Great thanks for cpt. Allen, Mrs Garcia, Mr. Canas and Himilspach and Ms. Marta Śmiech!

 Wojciech Kozłowski