ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Kolejna odsłona współpracy ZSTiO - US Army

 

 

W dniu 15.12 odbyły się zajęcia telekonferencyjne podczas których gościliśmy żołnierzy Amerykańskich z jednostki stacjonującej w Polsce. Tym razem "odwiedzili" nas sierżant Philip Mueller i sierżant Alan Burkart z 432d CA BN aktualnie stacjonującej w Bemowie Piskim, niedaleko Ełku w województwie warmińsko mazurskim. Celem pierwszego spotkania, oprócz standardowego ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych było przełamanie lodów i zaplanowanie kolejnych spotkań online. W spotkaniu uczestniczyli kadeci z klas 2B/3LO, 305T i uczniowie z 2A/3LO. Największe zaangażowanie w rozmowę wykazały kadetki Kinga Szymaniak , Justyna Wesołowska i Daria Wojakowska (305T).

Spotkanie było możliwe dzięki ogromnemu wsparciu p. Marty Śmiech zajmującej się na co dzień obsługą tłumaczeniową i PR jednostki ze Skwierzyny.  

Kolejne zajęcia w ramach programu współpracy ZSTiO-US Army odbędą się  po feriach.

Czekamy na kolejne spotkanie!

 

 

On the 15th of December ZSTiO held a video-conference activity, during which we hosted American soldiers form a unit stationed in Poland. This time, our guests were SGT Alan Burkart and SSGT Philip Mueller from 432d CA BN currently stationed in Bemowo Piskie, located near Ełk, warmińsko-mazurskie voivodship. The goal of the first meeting, apart form a standard foreign language skill practice, was "breaking the ice"  and planning further online meetings. The event included the students form 2A/3LO, the cadets form 3B/LO (police profile) and 305T (military profile, chemical analysis faculty). The most active students were cadets: Kinga Szymaniak , Justyna Wesołowska i Daria Wojakowska of 305T.

The event took place thanks to a gigantic support of Ms Marta Śmiech, who normally performs  translation and PR duties at Skwierzyna military facility.

The next session is to take place when we come back to school activities after the winter break ends.

Looking forward to the next meeting!