ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Ważne Dni dla każdego Polaka

 

 

Rocznica

  

Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się bardzo ważne Dni dla każdego Polaka. 2 i 3 Maja! Święta, które są bliskie każdemu z Nas! Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w trzech konkursach, które pozwolą Nam upamiętnić tak ważne wydarzenia dla każdego Polaka. 

  1. 1. W dniach 2- 3 maja dostarczony zostanie test otwarty w programie socrative, w którym każdy z Was będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę historyczną.
  2. 2. Konkurs plastyczny, w którym Droga Młodzieży czekamy na piękne prace oddające atmosferę tych wydarzeń.(Dowolność techniki wykonania)
  3. 3. Mamy coś również dla Miłośników twórczości własnej. Stwórzcie proszę wiersz, poemat, opowiadanie...na temat wydarzeń związanych z Konstytucją 3 Maja oraz Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału. Oczywiście będą Nagrody!  

Życzymy Powodzenia! 

Prace prosimy przesyłać do nauczycieli historii do 7 maja.

Nauczyciele historii