ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Żołnierze amerykańscy na Dniu Otwartym Szkoły

 

 

Dzien otwarty A mW sobotę 6 go kwietnia nasza Szkoła przygotowała Dzień Otwarty. Celem imprezy było zaprezentowanie oferty naszej instytucji lokalnemu środowisku oraz młodym ludziom zainteresowanym wyborem ścieżki kariery zawodowej związanej z wojskiem, policją, strażą graniczną czy administracją celno-skarbową. Tak jak w latach poprzednich swoją obecnością zaszczycili nas żołnierze US Army reprezentujący jednostkę stacjonującą w regionie. Goście spotkali się z personelem szkoły, uczniami oraz zaproszonym gośćmi reprezentującymi zaprzyjaźnione, współpracujące z ZSTiO formacje mundurowe. Dodatkowo, przedyskutowaliśmy kwestie organizacyjne dotyczące dalszej współpracy.

 

On Saturday, the 6th of April, our school organized the OPEN DAY. The objective of the event was to present the offer the institution to the local community and the young people interested in developing a career path in the Army, Police, Border Guard, etc. Similarly to the last year’s event, we were honored by the presence of the US Army personnel representing the unit stationed in the area. The guests met the school's staff, students, cadets and sodiers/officers representing units currently engaged in cooperation projects with ZSTiO (Army, Police SWAT team, border guard, tax/customs, etc.) We also discussed opportunities of developing our further cooperation.

 

Wojciech Kozłowski, ZSTiO Gorzów Wielkopolski