ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Podsumowanie XXVI edycji Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej oraz Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w Strzelectwie Sportowym.

  

Liga 2024 mW piątek 19 kwietnia w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. obyło się oficjalne podsumowanie zmagań XXVI edycji Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej oraz Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w strzelectwie sportowym.

W tegorocznej edycji Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej przez 5 miesięcy 115 zawodników skupionych w 23 drużynach gorzowskich szkół średnich rywalizowało o miano najlepszych w konkurencjach karabin i pistolet pneumatyczny.

Start drużyny strzeleckiej ZSTiO zakończył się sporym sukcesem. Wśród szkól średnich w konkurencji karabin pneumatyczny pierwsze miejsce wywalczył Ivan KOSHYK, w konkurencji pistolet pneumatyczny drugie miejsce zdobyła Kinga GRZELAK a trzecie miejsce Julia SŁOMIŃSKA. Drużynowo nasza reprezentacja wywalczyła Pierwsze miejsce.

W zawodach strzeleckich, które odbyły się w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w strzelectwie sportowym drużyna dziewcząt z ZSTiO w składzie: Julia SŁOMIŃSKA, Kinga GRZELAK i Gaja KLEJBACH zajęła pierwsze miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Ivan KOSHYK, Maksym WIŚNIEWSKI i Wiktor ZIĘTEK zawody ukończyła na miejscu drugim.

GRATULACJE!