2026-02-28
Dziś z parkingu PKS wyruszamy do Budapesztu na zagraniczne praktyki zawodowe. Przed nami nowe wyzwania, doświadczenia i międzynarodowa przygoda, która pozwoli nam rozwinąć umiejętności zawodowe i językowe. Trzymajcie kciuki za bezpieczną podróż i owocny pobyt.
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 18:10
Odsłony: 2
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących otzrymał certyfikat jakości kształcenia w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2025/2026Poprawiono: Środa, 25 February 2026 12:24
Odsłony: 5027
20.01.2026 w ramach zajęć klasy akademickiej przy Wydziale Chemii UAM w Poznaniu nasza grupa zdolnych i dzielnych uczniów klasy 3dT odbyła kolejne zajęcia laboratoryjne w laboratoriach akademickich. Tym razem na tapecie chemia organiczna. Każde zajęcia poprzedzone są dużą dawką wiedzy teoretycznej za której przygotowanie odpowiedzialna jest pani Małgorzata Jagiełło – nauczyciel chemii a także wychowawca grupy akademickiej. Przed nami kolejne zajęcia w marcu i kwietniu.. już nie możemy się doczekać. Z podziękowaniami dla Wydziału Chemii UAM i pana prof. UAM Waldemara Nowickiego opiekunowie grupy: p. M. Jagiełło (nauczyciel ZSTiO) i p. M. Półtorak (laborant ZSTiO)
Opracowała: Katarzyna Żukowska
Poprawiono: Środa, 25 February 2026 12:08
Odsłony: 3301

Ruszyły kolejne kursy
W poniedziałek 16 lutego w ramach realizowanego w naszej Szkole projektu „Zawodowcy w Gorzowie 3.0”, rozpoczęły się dwa kursy. Jedna grupa uczniów uczestniczy w certyfikowanym kursie „Cisco IT Essentials”, dwie grupy biorą udział w kursie „Zarządzanie serwerowym systemem Windows – Szkolenie 70-740 – Installation storage and Computer with Windows server 2016/2019/2022”.
Poprawiono: Wtorek, 17 February 2026 22:23
Odsłony: 2016

W dniu 12 lutgo 2026r. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów wyjeżdżających na praktyki zawodowe do Budapesztu w ramach przedsięwzięcia „NIEUSTANNY ROZWÓJ ZAWODOWY – UCZYMY SIĘ, DOSKONALIMY, DZIAŁAMY!”, realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego (VET-2)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027.
Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor, a część merytoryczną przedstawił pan Abramek.
Podczas spotkania uczniowie podpisywali umowy oraz pozostałe dokumenty niezbędne do wyjazdu. Przypomniane zostały główne cele programu, a także zaprezentowano szczegółowe informacje dotyczące miesięcznego pobytu i realizacji praktyk zawodowych.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, opiekunowie oraz rodzice, którzy mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wyjazdem.
Poprawiono: Wtorek, 17 February 2026 19:24
Odsłony: 1903