
Dziś nasi przyszli informatycy, po zakończonych praktykach, wraz z opiekunem świętowali Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Świetnie się bawili, zwiedzając Budapeszt, poznając jego najpiękniejsze zakątki i spędzając czas na świeżym powietrzu. Nie zabrakło też wspólnej gry w piłkę i dużej dawki śmiechu!
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 19:22
Odsłony: 3
Ostatni weekend w Budapeszcie upłynął nam w świetnej atmosferze – pogoda dopisała , a nasi uczniowie aktywnie korzystali z każdej chwili . Odwiedzili Aquaworld, ponownie zmierzyli się na torze gokartowym i kontynuowali odkrywanie uroków Budapesztu i okolic. Choć wciąż cieszymy się każdą wspólną chwilą, powoli zbliżamy się do końca naszych praktyk – pozostało już tylko 5 dni. To był niezwykle wartościowy i pełen wrażeń czas, który na długo pozostanie w naszej pamięć.
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 19:17
Odsłony: 2

Uczniowie klasy mundurowej wzięli udział w zajęciach z airsoftu, podczas których mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, współpracę w zespole oraz refleks w warunkach zbliżonych do rzeczywistych działań terenowych. Airsoft to sport symulacji militarnej, w którym gracze biorą udział w pozorowanych walkach, używając realistycznych replik broni i taktyk wojskowych. Uczniowie klasy technik informatyk natomiast pracowali w pocie czoła, tworząc kolejne animacje.
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 19:13
Odsłony: 4
Wczoraj uczniowie klasy mundurowej w ramach praktyk poznawali i zwiedzali Parlament. Zajęcia rozpoczęli od prelekcji na temat historii Parlamentu. Następnie uczestniczyli w zwiedzaniu, podczas którego zapoznawali się z zasadami jego zabezpieczania, możliwymi zagrożeniami oraz procedurami postępowania w sytuacjach kryzysowych
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 19:08
Odsłony: 4
Kolejny weekend w Budapeszcie za nami! Uczniowie rozpoczęli go od złożenia kwiatów przy pomniku Józefa Bema – symbolicznej postaci łączącej historię Polski i Węgier. W trakcie weekendu udało nam się odwiedzić Zoo, Buda Castle, BHM Museum Castle oraz House of Terror. Nie zabrakło też innych aktywności – uczniowie po raz kolejny spróbowali swoich sił na gokartach, co jak zwykle dostarczyło sporo emocji! Całość dopełniła cudowna pogoda, dzięki której mogliśmy spędzić naprawdę świetny czas, pełen zwiedzania, rozmów i dobrej energii. Od poniedziałku rozpoczynamy już trzeci tydzień praktyk – czas leci bardzo szybko!
Poprawiono: Środa, 10 June 2026 19:05
Odsłony: 4